Jepet apartament 2+1 me qira prane Ring Center Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/10/2019 16:45

500 Euro

  • Jepet apartament 2+1 me qira prane Ring Center
  • Jepet apartament 2+1 me qira prane Ring Center
  • Jepet apartament 2+1 me qira prane Ring Center
  • Jepet apartament 2+1 me qira prane Ring Center

Two bedroom apartment for rent near Ring Center

2 Apartment for rent 2 + 1.
Ond Location-Near Ring Center
Iper 100 m2 of space
500 Price 500 euro, 2 + 1 apartment for rent in a new building with elevator, stairs, 24h administration including parking post. The apartment is organized in spacious living room and kitchen, 2 bedrooms and toilets. The apartment is modernly furnished, with all the necessary appliances, plaster work, natural lighting for most of the day, new furniture. For more information contact.0697320785
.
..
Burdagroup realestate # # # # realestateagency
#DreamBig #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Business #Sale #Sold #Realtor #Realty #Broker #ForSale #NewHome #HouseHunting #Listing #HomeSale #HomesForSale #Property #Properties


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania
Lexime 73

🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Prane Ring Center
📐Siperfqja 100 m2
💵 Cmimi 500 euro, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. Apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, 2 dhoma gjumi dhe tualete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, punime gipsi, ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites, mobilje te reja. Per me shume informacion kontakto.
.
..
#Burdagroup#realestate#realestateagency#
#DreamBig #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Biznes #Sale #Sold #Realtor #Realty #Broker #ForSale #NewHome #HouseHunting #Listing #HomeSale #HomesForSale #Property #Properties #Investment #housing