Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/05/2020 13:20

600 Euro

  • Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
  • Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
  • Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
  • Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

In Garda, a 3 + 1 apartment is for rent on the 2nd floor of a new building.

- In the Garda, a 3 + 1 apartment is for rent on the 2nd floor of a well-managed new building equipped with elevator, comfortably furnished. The apartment is organized in: corridor which allows distribution of premises, living room, separate cooking area, 2 bedrooms and 2 toilets. The special thing of this apartment is that all the rooms are interconnected with a balcony oriented on the west side thus enabling natural lighting throughout the day. It also has an environment where it can be used for storage, wardrobes, etc. The area offers many opportunities not only close to the important institutions but also offering a peaceful and relaxing environment just 5 minutes away from the Artificial Lake of Tirana as well as near the most demanding and active area as it was formerly. -Blloku.


Pagesa 600 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania
Lexime 193

- Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor i cili ben te mundur shperndarjen e ambienteve, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. E vecanta e ketij apartamenti eshte se te gjitha dhomat nderlidhen me nje ballkon i orientuar ne anen perendimore duke mundesuar keshtu ndricim natyral gjate gjithe dites. Gjithashtu ka ambient ku mund te perdoret per magazinim, garderobe etj. Zona ne te cilen ndodhet jep shume oportunitete jo vetem qe ndodhet prane institucioneve te rendesishme por edhe duke ju ofruar njekohesisht ambientin e qetesise dhe clodhes vetem 5 minuta larg nga Liqeni Artificial i Tiranes si edhe shume prane zones me te kerkuar dhe me aktivitet sic eshte ish-Blloku.