1+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/05/2020 09:56

1 + 1 for rent

At the freshness near the last porcelain station, 1 plus 1 fully furnished super modern apartment is for rent. Water and light 24 hours free parking.


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 932

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar super modern. Uji dhe drita 24 ore parkim falas.