Fresku 2+1 bosh 170Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/05/2020 17:47

170 Euro

  • Fresku 2+1 bosh 170Euro

Fresh 2 + 1 empty 170 €

At Fresku, Teleferik Street, 2 + 1 apartment for rent on the 5th floor of the new building. Living room with living space that has access to the balcony, separate kitchen, matrimonial bedroom that also has a balcony, children's bedroom. 98m2 is provided empty.


Pagesa 170 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 98.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 235

Tek Fresku rruga e Teleferikut jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 pallat i ri. Sallon ndenje me hapesire qe ka dalje dhe ne ballkon, kuzhine gatimi me vete, dhome gjumi matrimoniale qe ka edhe ballkon, dhome gjumi femijesh. 98m2 jepet bosh.