1+1 me qera te fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/10/2020 12:01 Post Id: 242948


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 2959

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas.