Jepet me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/10/2020 07:28 Post Id: 251844

18,000 Leke


extra info
Pagesa 18,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 38.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 8008

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur