Jepet apartament me qira 2+1 afer Doganes Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/10/2020 13:45 Post Id: 263941

30,000 Leke

  • Jepet apartament me qira 2+1 afer Doganes


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Vasil Nocka, Tirana, Albania
Lexime 190

jepet me qira kati 1 i nje vile 4 kateshe 2+1 me siperfaqe 80m2 ne Rrugen Vasil Nocka ke Dogana ne nje zone te mir te Tiranes. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 oborr. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje te mir.
cmimi:30.000ALL perfshir edhe 1 post parkimi.

I pershtatshme per vajza dhe familje