Jepet apartament 2+1 me qera, tek “Komuna e Parisit”. Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/10/2020 20:15 Post Id: 265907


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 306

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e II-te banim te nje objekti te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridor. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore per nje jetese sa me komode. Preferohen cift ose dy vajza.

Cmimi 350 euro/muaj