Jepet me qera gazonjere perball Dejliorgjit Rruga kavajes : 170Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 13:22 Post Id: 273349


extra info
Pagesa 170 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
Lexime 7730

Jepet me qera gazonjere perball Dejliorgjit Rruga kavajes
Cmimi 200 mije leke ne muaj
Siperfaqja 37 m2
Kati 2
Ka dhe parkinge i perfshir ne Cmim