Jepet apartament me qira 1+1 ne astir, rr. Teodor Keko / perballe Alpha bank PJESERISHT I MOBILUAR Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/11/2020 09:35 Post Id: 274238

25,000 Leke

  • Jepet apartament me qira 1+1 ne astir, rr. Teodor Keko / perballe Alpha bank PJESERISHT I MOBILUAR


extra info
Pagesa 25,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 469

Jepet apartament me qira 1+1 ne astir, rr. Teodor Keko / perballe Alpha bank

Me siperfaqe 75 m2. Kati i 4 (pallati 5katesh)

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• 1 dhoma gjumi
• 1 tualet ( aspirim natyral )
•1 ballkon


Ofrohet:
•Pjesersisht i mobiluar
•Me pllaka
• ne kushte shum te mira
• pa kondicionerCmimi : 25.000 Lek (I diskutueshem) + 1 muaj garanci


ID FF 001