Apartament me Qera tek astiri 200 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/01/2021 15:22 Post Id: 291517

200 Euro

  • Apartament me Qera tek astiri 200 Euro
  • Apartament me Qera tek astiri 200 Euro


extra info
Pagesa 200 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1098

Jepet me qera apartament dublex , 50m2, Rr. Teodor Keko, tek Astiri, 200 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e nente , ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet. Ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Totalisht e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni