Jepet Apartament Me Qera 2+1 Shkoder

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 10:10 Post Id: 298168


extra info
Pagesa 17,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Rruga Faik Konica, Shkoder, Albania
Lexime 177

🔥Jepet me qera🔥
Hyrje apartamenti 2+1
📐Me sip.65m2 kat i peste banimi (jo i fundit)
Shtepia eshte e organizuar ne
🛋 Sallon
🛏 2 Dhoma gjumi
🚽 1 tualet
🌅 2 ballkone, nje ne sallon dhe nje ne dhomen kryesore.
Shtepia jepet me qera pa arredimin ne foto.
💰Cmimi: 17 000 leke/muaj
🎯Adresa: Xhabiej
Per me shume kontaktoni ne
📩 DM
⬇️ FB
☎️
🗓 Rezervoni takim ne zyren tone me adrese: Rr.Daut Borici, Ura Dervishbeg.