Jepet apartament me qira 1+1 rruga Dritan Hoxha, prane Zonja e Keshillit te Mire Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/02/2021 10:18 Post Id: 305457


extra info
Pagesa 26,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 153

Jepet apartament me qira 1+1 rruga Dritan Hoxha, prane Zonja e Keshillit te Mire

Me siperfaqe 65 m2. Kati i 2 kat vile.

Organizohet:
• Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te perbashketa
• 1 dhome gjumi me 2 krevat tek
• 1 tualet

Ofrohet:
• I mobiluar
• me pllaka
• hapesire te bollshme
• gjendja: shume e mire

E pershtatshme per dy vajza

Cmimi : 26000 leke/muaj

ID AI 85