Apartament 2+1 (lux) 🎯🏡⭐ Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 19:59 Post Id: 305476


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 77

Jepet me qera apartament 2+1+2 🎯
🏡 Apartamenti ndollet ne nje zone shum te qet dhe nje nga me te kerkuarat persa i perket relax dhe qetesi .
🏡 Permban lux komoditetin dhe nje kenaqesi persa i perket qendrimin ne shtepi .
🏡 2+1 , 95 m2 , kat 3
🏡 Me anshensor pallat i ri
🎯Zona : Fiori dibosko
🎯Cmimi i diskutueshem
🎯Per me shum informacion wcp ose tl
🎯 400Euro