Kompleksi kontak jepet me qera 2+1+2banjo Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/04/2021 19:12 Post Id: 325797


extra info
Pagesa 450 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 106.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Lexime 157

Mbrenda kompleksit kontakt jepet me qera apartament i mobiluar ne 2×1+2ne gjendje shume te mire dhe organizim te shkelqyer cdo gje e re jepet per here te pare me. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor