Apartamente ne trajte dublex 3+2 me qera ne rrugen Siri Kodra prane Dispancerise Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/04/2021 11:30 Post Id: 326557


extra info
Pagesa 450 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 165.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 9

Property ID : 4239030

Rruga Siri Kodra, prane Dispancerise, jepet me qera Apartament ne trajte dublex , 3+2 i restauruar totalisht, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 160 m2, kati 5 dhe i 6, me sistem chiller, 3 dhoma gjumi, 2 soxhorno, 2 tualete me dritare, nje verande 100 m2, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell.

Jepet me qera 450 euro.