Jepet me qira apartament 1+1 tek Vasil Shanto! Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/04/2021 18:04 Post Id: 327302


extra info
Pagesa 250 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 58.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Isuf Elezi, Tirana, Albania
Lexime 224

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Vasil Shantos, ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket , ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode .
Per me shume informacion na kontaktoni!