Shtepi private me qera, Rruga Jordan Misja Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/04/2021 18:08 Post Id: 327776


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 376

Jap shtepi me qera ne Rrugan Jordan Misja.
Shtepia ndodhet prane rruges se re qe te nxjerr te Bulevardi i Ri.
Siperfaqe 70 m2
Kati 1 me oborr.
Organizohet nga:
• Salloni dhe ambjenit gatimit
• 1 Dhoma gjumi
• 1 Tualet.
Jepet me qera e mobiluar. Vetem per cift ose familjar.
Uje 24h. Mundesi parkimi ne oborr.
Zone e qete.
Lirohet ne fund te muajit