SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/09/2019 17:59

440 Euro

  • SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori !
  • SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori !
  • SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori !
  • SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori !

SUPER Apartment for Rent In December 21!

In one of the best areas of Tirana, is given super apartment for rent. The apartment is on the 6th floor of a new 9 storey building with 2 lifts. It is fully furnished. The apartment is organized in living room + kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms and 1 balcony and has south-west orientation. All the rooms have air conditioner which makes this apartment very suitable for a comfortable lifestyle.


Pagesa 440 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Lexime 4349

Ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, jepet super apartament me Qira .Apartamenti eshte ne katin e 6 te nje ndertese te re 9 kateshe me 2 ashensor . Eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore .Apartamenti organizohet ne sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon si dhe ka orientim jug -perendim. Te gjitha ambientet kane kondicioner cka e ben kete apartament shume te pershtatshem per nje jetese komode.