1+1 Te Fresku Tirane

apartamenti eshte te fresku, prane thesarit ne nje pallat te ri. vendost ne katin e trete me ashensor. perbehet nga nje ambient ndenje gatim, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. jepet bosh vetem me kendin e kuzhines. nuk ka elektroshtepiake.
0684230409

Njoftime te Ngjashme