shitet shtepi 2+1 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 05/09/2019 02:15

house for sale 2 + 1

OKAZION:
In Ndre Mjeda street for sale 2 + 1 apartment with 85 m2 of living space organized in living room, two bedrooms, two bathrooms with natural air conditioning and separate kitchen. Unfurnished The apartment is located on the 4th floor of a 5-storey building. The house has a certificate of ownership.
Price 62 000 euros.
Do not hesitate to contact us at tel. 0682230900
Suggest notifications to your friends by sharing them on your site


Pagesa 62,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 85.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 375

OKAZION:
Ne rrugen Ndre Mjeda shitet shtepi 2+1 me siperfaqje 85 m2 i organizuar ne ambjen ndenjteje, dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrim natytal si dhe ambjent gatimi me vete. E pa mobiluar Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh parafabrikat. Shtepia ka certifikate pronesie.
Cmimi 62 000 euro.
Per te pare pronen mos nguroni te na kontaktoni ne nr.e tel.
Sygjerojani njoftimin miqve tuaj duke i bere share ne faqen tuaj