Apartament 2+1 90m2 ,unaza E Re Tirane

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Unazes se Re. Objekti ndodhet ne katin e 8 banim me nje siperfaqe totale prej 90 m2 te nje pallati me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i perbere salloni i bollshem me ambjentin e gatimit,me dy dhomat e gjumit te cilat shperndahen nepermjet korridorit,nga tualeti dhe 2 ballkone.Gjithashtu ky apartament shitet totalisht i mobiluar me nje stil shume bashkekohor,me sistem kondicionimi dhe orientohet nga jugu.

Njoftime te Ngjashme