Shitet | Apartament 1+1, 62 M2, 52500 Euro, Tek Kontakt Shpk. Tirane

Shitet | Apartament 1+1, 62 m2, 52500 euro, tek Kontakt Shpk. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te Tiranes . Apartamenti eshte i ri me punime shume cilesore. Zona eshte shume e qete dhe ofron te gjitha mundesite e sherbimeve si te transportit dhe sherbimeve sociale. Shitet bosh , dhe eshte ne proces ipotekimi.

Njoftime te Ngjashme