Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit Tirane

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 102m, siperfaqe e brendshme, pa llogaritur siperfaqet e perbashketa. Ndertim ekzistues, i rikonstruktuar totalisht, i pershtatshem per banim dhe per biznese private.
50 m nga Rruga kryesore, prane ish stacionit te Trenit.
Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon ndenje, hapsire gatimi dhe ngrenie, 1 tualet dhe nje ballkon.
Me hipoteke
Cmimi 81000 Euro i diskutueshem
Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni ne numrin e telefonit 069 48 22 22 8

Njoftime te Ngjashme