Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

81,000 Euro

Sell Apartment 2 + 1 near the Train Station

Shitet Apartament 2 + 1 me siperfaqe 102m, me siperfaqe e brendshme, pa llogaritur bashkimet e siperfaqeve. Existing construction, completely reconstructed, suitable for residential and private businesses.
50 m from the main road, near the former train station.
The apartment has 2 bedrooms, a living room, cooking and dining area, 1 toilet and a balcony.
With mortgages
Price 81000 Euro controversial
For details and a visit to the property please contact us at 069 48 22 22 8


Pagesa 81,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 102.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Karl Gega
Lexime 147

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 102m, siperfaqe e brendshme, pa llogaritur siperfaqet e perbashketa. Ndertim ekzistues, i rikonstruktuar totalisht, i pershtatshem per banim dhe per biznese private.
50 m nga Rruga kryesore, prane ish stacionit te Trenit.
Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon ndenje, hapsire gatimi dhe ngrenie, 1 tualet dhe nje ballkon.
Me hipoteke
Cmimi 81000 Euro i diskutueshem
Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni ne numrin e telefonit