Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 50 M2 30.000 Euro (fresku) Tirane

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Freskut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim, 2 teknik • Siperfaqja e apartamentit : 50 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme