Super Okazion Vetem Per 3 Dite...rezidenca Turdiu Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

69,300 Euro

  • SUPER OKAZION VETEM PER 3 DITE...REZIDENCA TURDIU

SUPER OKAZION ONLY FOR 3 DAYS ... REZIDENCA TURDIU

Super Short Okazion in Turdiu Residence, aviation area ... Positioned in a zone easily accessible from the Durres Road and 21 December. Expanded with the main east-west orientation to be maximally open to natural lighting to the south. Equipped with recessive space and compact greenery (of first sight in Albania) hanging on trees, lilacs and flowers, with pool and park playground: all in function of the community. Owned apartment 2 + 1 surface 110 m2 only for 630 euro sqm of unavailable and with TOTAL LIQUIDATION (cleaning fee)

If you are interested contact us at no. 069 20 33 335 069 42 73 672 or you are welcome to our office.
Address: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Today, next to Restaurant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER


Pagesa 69,300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa TURDIU
Lexime 895

Super Okazion afatshkurter ne rezidencen Turdiu, fusha e aviacionit...E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.Shitet apartament 2+1 siperfaqe 110 m2 vetem per 630 euro/m2 i PADISKUTUESHEM DHE ME LIKUJDIM TOTAL (cmim kleringu)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. / ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER