Apartament 1+1 Per Shitje Okazion Pazari I Ri Tirane

Shume prane Qendres se Tiranes tek Rr. Hoxha Tahsim, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe te brendeshme 50 m2 e ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te vitit 1998. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug-Lindje qe i jep mundesine te jete i ekspozuar ndaj ndricimit natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Prona disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!