Shitet garsoniere, 50m2, 42000 eur tek rruga Kongresi i Lushnjes Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

42,000 Euro

  • Shitet garsoniere, 50m2, 42000 eur tek rruga Kongresi i Lushnjes
  • Shitet garsoniere, 50m2, 42000 eur tek rruga Kongresi i Lushnjes
  • Shitet garsoniere, 50m2, 42000 eur tek rruga Kongresi i Lushnjes
  • Shitet garsoniere, 50m2, 42000 eur tek rruga Kongresi i Lushnjes

It is sold as a studio apartment, 50m2, 42000 eur at Lushnja Congress

Selling 1 + 1, 50 m2, 42000 Euros at the Lushnja Congress Road!
Mortgages are located on the second floor in the existing building.
Orientation west.
Organized in a cooking room, a room, a toilet and a corridor.
Sold partially furnished.


Pagesa 42,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 50.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Lexime 1197

Shitet garsionere 1+1, 50 m2, 42000 euro tek rruga Kongresi i Lushnjes!
Garsionere me hipoteke, ndodhet ne katin e dyte ne pallat ekzistues.
Orientimi perendim.
E organizuar ne nje dhome gatimi, nje dhome, nje tualet dhe nje korridor.
Shitet pjeserisht i arreduar.