SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETORIT, F.PLAKU Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

65,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETORIT, F.PLAKU

SALE APARTMENT 1 + 1 TO DECEMBER 21, F.PLAKU

Sell 1 + 1 apartment in a very popular area like December 21, "Frosina Plaku" street. The apartment is part of an apartment building, with high quality work, with planimetry and regular cube, with ventilated facades and lifts. It is located on the 2nd floor (one dwelling) with a total surface of 58.7 m2 and (net 51.6) and is organized by 1 living room, 1 bedroom and 1 toilet. Its orientation is from the south that provides natural light most of the time. The area where it is located gives direct access to the main roads and provides all the facilities and institutions necessary for a comfortable lifestyle.

For more information, you are welcome to contact!


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 58.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Lexime 481

Shitet Apartament 1+1 ne nje zone mjaft te preferuar si 21 Dhjetori, rruga "Frosina Plaku". Apartamenti eshte pjese e nje pallati ne ndertim, me punime shume cilesore, me planimetri dhe kubatura te rregullta, me fasade te ventiluar dhe me ashensore. Pozicionohet ne katin e 2 (i 1 banim) me nje siperfaqe totale prej 58.7 m2 dhe (neto 51.6) dhe organizohet nga 1 dhome ndenje ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Orientimi i tij eshte nga jugu qe mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te kohes. Zona ku ndodhet te jep akses direkt me rruget kryesore dhe te ofron te gjitha sherbimet e institucionet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te kontaktoni!