Shitet Apartament 1+1 Prane 21 Dhjetorit, F.plaku Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne nje zone mjaft te preferuar si 21 Dhjetori, rruga "Frosina Plaku". Apartamenti eshte pjese e nje pallati ne ndertim, me punime shume cilesore, me planimetri dhe kubatura te rregullta, me fasade te ventiluar dhe me ashensore. Pozicionohet ne katin e 2 (i 1 banim) me nje siperfaqe totale prej 58.7 m2 dhe (neto 51.6) dhe organizohet nga 1 dhome ndenje ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Orientimi i tij eshte nga jugu qe mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te kohes. Zona ku ndodhet te jep akses direkt me rruget kryesore dhe te ofron te gjitha sherbimet e institucionet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme