Apartament 1+1 Per Shitje, Totalisht I Mobiluar Prane Qendres "globe" Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Qendres "Globe", Rruga "Stavri Themeli", me siperfaqe 60 m2 neto dhe 66 m2 bruto.
Pallati ndodhet rreth 100m larg nga tuneli ngjitur me Qendra "Globe". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ose kati i 5 teknik, te nje kompleksi pallatesh 7 kateshe dhe eshte i organizuar nga nje ambient ndenjieje + ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ka nje mobilim shume te mire, sic shihet ne foto. Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Per nga vendodhja, zona te ofron te gjitha facilitetet.

Njoftime te Ngjashme