Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres "Globe" Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

62,000 Euro

  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres
  • Apartament 1+1 per shitje, totalisht i mobiluar prane Qendres

One bedroom apartment for sale, fully furnished near the "Globe"

One bedroom apartment for sale near Globe Center, Stavri Themeli Street, with 60 m2 net area and 66 m2 gross.
The palace is located about 100m away from the tunnel adjacent to the Globe Center. The apartment is located on the 4th floor or 5th floor of a 7 storey building complex and is organized by a living environment + cooking environment, a bedroom, a toilet and a balcony. The apartment is fully furnished and has a very good furnishing, as seen in the picture. Orientation from the East provides natural light to most of the day. From the location, the area offers all facilities.


Pagesa 62,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
Lexime 657

Shitet apartament 1+1 prane Qendres "Globe", Rruga "Stavri Themeli", me siperfaqe 60 m2 neto dhe 66 m2 bruto.
Pallati ndodhet rreth 100m larg nga tuneli ngjitur me Qendra "Globe". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ose kati i 5 teknik, te nje kompleksi pallatesh 7 kateshe dhe eshte i organizuar nga nje ambient ndenjieje + ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ka nje mobilim shume te mire, sic shihet ne foto. Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Per nga vendodhja, zona te ofron te gjitha facilitetet.