Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

56,000 Euro

  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!
  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!
  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!

One bedroom apartment for sale near the Selite overpass!

Sell 1 + 1 apartment on the first floor of a new building with lift.
The apartment area is 70.98 m2 gross and 64.36 m2 net. The apartment is finished while the selection of tiles, doors and sanitary facilities are left to the customer's wishes. The apartment is organized in a bedroom, a living room, a bathroom with a window and a balcony. Orientation is from the West.


Pagesa 56,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 71.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Rexhep Pinari, Tirana, Albania
Lexime 482

Shitet apartament 1+1 ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja e apartamentit eshte 70.98m2 bruto dhe 64.36 m2 neto. Apartamenti eshte i perfunduar ndersa perzgjedhja e pllakave te shtrimit, dyerve dhe paisjet hidrosanitare jane lene ne deshire te klientit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenjie, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi eshte nga perendimi.