SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

44,000 Euro

SALE APARTMENT 1 + 1 TO AVIATION AREA

Sell a 1 + 1, 51 m2 apartment in the Aviation Field.
The apartment is located in one of the recently built palaces and its quality is very high. It is organized by the living room together with the kitchen, the bedroom, and a toilet.
For a visit to the property contact us at 0674050153


Pagesa 44,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 52.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 970

Shitet apartament 1+1, 51 m2 tek Fusha e Aviacionit.
Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet e ndertuara se fundmi dhe cilesia e tij eshte shume e larte. Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me dhomen e gatimit, dhomen e gjumit si dhe nje tualet.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni