Apartament 1+1 Per Shitje, Totalisht I Mobiluar Prane Qendres Globe Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Qendres "Globe", Rruga "Stavri Themeli", me siperfaqe 58.27 m2 neto dhe 64 m2 bruto.
Pallati ndodhet rreth 100m larg nga tuneli ngjitur me Qendra "Globe". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ose kati i 5 teknik, te nje kompleksi pallatesh 7 kateshe dhe eshte i organizuar nga nje ambient ndenjieje + ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ka nje mobilim shume te mire, sic shihet ne foto. Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Per nga vendodhja, zona te ofron te gjitha facilitetet.
Kompleksi ka nje lulishte shume te bukur, ku pervec peisazhit te ofron edhe nje qetesi maksimale.
Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.

Njoftime te Ngjashme