Shitet Apartament 2+1,unaza E Re Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re,prane 2 Rotondove. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 140.7 m2 nga te cilat 48 m2 jane verande e cila eshte e mbuluar me tende druri. Apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Detaje te tjera • E mobiluar • Totalisht I investuar • Punime cilesore •Per ta vizituar na kontaktoni !

( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme