Shitet Ap 2+1 Ne Zonen E ''misto Mames'' Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e MISTO MAMES,30 metra larg nga rruga kryesore.
Apartamenti ka nje planiemtri te mire dhe orientim LINDJE/JUG/PERENDIM dhe ndodhet ne katin e fundit. ( ME ASHENSOR )
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilesore.
Siperfaqja eshte 96m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 55.000 euro ose ndryshe 573 euro per m2.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. ( Not Allowed On Text) / ( Not Allowed On Text) ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER

Njoftime te Ngjashme