Shiteti Shtepi Private 1+1 Ne Kombinat Tirane

Shitet shtepi private 1+1 ne Kombinat me nje siperfaqje totale 136m2 ku prej cilave 63m2 jane per banim. Organizohet nga salloni, dhoma e gjumit, tualeti dhe oborri. Shtepia eshte ne nje gjendje shume te mire e arreduar ne menyre komode me te gjitha kushtet bashkekohore. Perfshihet gjithashtu ne kete prone edhe nje ambient per dyqan me siperfaqje 16m2, e cila shfrytezohet per disa biznese te ndryshme. Oborri ka nje siperfaqje te mjaftueshme per ta shfrytezuar per relax. Kushton 5.500.000 leke. Kontaktoni ne numrin ( Not Allowed On Text) per ta vizituar shtepine.

Njoftime te Ngjashme