| Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 Ne Yzberisht,rr 3 Deshmoret Tirane

| Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 euro ne Yzberisht ! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar , punime shume cilesore, orientim jug-perendim . Eshte i organizuar ne: 1soxhorno e madhe, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar me perpara . Pallati eshte buze rruges kryesore dhe me shume sherbime prane . Me Hipoteke

Njoftime te Ngjashme