Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke . Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne Linze. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes e cila bashkohet me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe tualeti . Rezidenca ku ndodhet apartamenti ndodhet ne nje ambient ku kombinohet natyra, ajri i fresket me komoditetin . Rezidenca disponon sistem sigurie 24 ore . Apartamenti disponon certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne ( Not Allowed On Text) .

Njoftime te Ngjashme