Shitet Apartament 2+1 te rruga Siri Kodra me hipoteke Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

67,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 te rruga Siri Kodra me hipoteke
  • Shitet Apartament 2+1 te rruga Siri Kodra me hipoteke
  • Shitet Apartament 2+1 te rruga Siri Kodra me hipoteke
  • Shitet Apartament 2+1 te rruga Siri Kodra me hipoteke

Sell Apartment 2 + 1 to Siri Kodra with Mortgage

Sell Apartment 2 + 1 in Siri Kodra Street. Apartment Apartment is77.1M2 The apartment is part of an existing residential building located on the 6th floor. It is organized in 1 living room with kitchen with 2 bedrooms, 1 bathroom, with windows. For more information and to visit this property, you can contact us: C. 0672023777 C. 0684073990 E. info@realpas.al


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 77.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 260

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Siri Kodra .Siperfaqja e Apartamentit eshte77.1M2 Apartamenti eshte pjese e nje godine ekzistuese banimii pozicionuar ne katin e 6-te. Organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vete 2 dhoma gjumi, 1 tualete, eshte me dritare .Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mund te na kontaktoni: C. C. E. info@realpas.al