apartamente ne shitje ne plazh shkembi i kavajes 

 Online 67 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 67 lexues | 5 njoftime ne pritje
143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

170,000 Euro
 2+1+2WC+ 2BALLKONE – Apt. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETRI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

2+1+2wc+ 2ballkone – Apt. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Panoramike, Pla

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 13/11/2019 00:57... Lexo detajet..

102,000 Euro
2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 13/11/2019 00:57... Lexo detajet..

141,000 Euro
Shitet Apartamenti 3+1 tek Rruga Durresit!  Shitet Apartament 3+1+2 tek Rruga e Durresit! 
Apartmenti ndodhet ne katin e 2t

Shitet Apartamenti 3+1 Tek Rruga Durresit!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga e durresit! apartmenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne salon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete(me dritare) dhe 2 ballkone. ka nje siperfaqje te bollshme prej 141 m2. cmimi i apa... 13/11/2019 00:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

141,000 Euro

55,000 Euro OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore) Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkuar, Planimetri Shume E Rregullt

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi parkimi 100%)🔥 lagje familjare, dhe e i... 13/11/2019 00:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

31,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 31,000 € ID: plus12327 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 31,000 € Id: Plus12327

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit: 46m2 • kati i 6 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, t... 13/11/2019 00:22... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet Apartament 3+1 87,6m2 Shitet Apartament 3+1 , 87,6m2, kati 3, pallat ekzistues.
2 tualete+ 2 ballkone

Shitet Apartament 3+1 87,6m2

Zone Periferike | Vlore
3+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1 , 87,6m2, kati 3, pallat ekzistues. 2 tualete+ 2 ballkone. disponon certifikate te rregullt pronesie. vendodhja : afersi te postes se coles. cmimi: 70 mij /€ (euro) i diskutueshem. per me shume informacion mos hezitoni te... 12/11/2019 23:39... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 12/11/2019 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

210,000 Euro AP. Me UNIK ME INVESTIM NGA SINGAPORI - 145 m2. Panoramik (150m nga Sh. SKENDERBEJ - Kafe Flora)  Shitet apartamenti UNIK, me Aredim dhe Investim nga SINGAPORI, 2+1+Kuzhine vec+

Ap. Me Unik Me Investim Nga Singapori - 145 M2. Panoramik (150m Nga Sh. Skenderbej - Kafe

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti unik, me aredim dhe investim nga singapori, 2+1+kuzhine vec+ 2wc+ballkon ( qe koncertohet dhe 3+1)| vendodhja unike 150 m nga sheshi skenderbej( tek kafe flora) | me rirganizim total dhe investim dhe rimodelim te vetratave te apart... 12/11/2019 22:54... Lexo detajet..

165,000 Euro Mundesi Investimi: 2+1+2Bllk ne Bllok tek Spar-i | Parket | Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1+2Ballkone (103 m2) ne Bllok te

Mundesi Investimi: 2+1+2bllk Ne Bllok Tek Spar-i | Parket | Pallat I Ri Me Ashensor | Kond

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | parket druri shume cilesor | kondicioner | kundrabufe e re tek soxhornoja | hapesire... 12/11/2019 22:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

85,000 Euro

Super 1+1 i madh, i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Euro Apartament në Shitje 56.2m2. Shitet apartamenti 1+1,56.2m2,kati 5,pallat i ri,punime te sapo përfunduara.
V

Apartament Në Shitje 56.2m2.

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 1+1,56.2m2,kati 5,pallat i ri,punime te sapo përfunduara. vendndodhja:poshtë institutit të kamzës. Çmimi:35.000 €(në proçes hipotekimi çdo gjë e verifikueshme). për më tepër informacion më kontaktoni në celdhewha... 12/11/2019 22:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

62,000 Euro Okazion, shitet apartament ne qender, Durres Apartament i mobiluar, me hipoteke, kati i 4 me ashensor pallat i ri, 2+1+depo+b

Okazion, Shitet Apartament Ne Qender, Durres

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, me hipoteke, kati i 4 me ashensor pallat i ri, 2+1+depo+banje me dritare, qender te durresit, cmimi i diskutueshem... 12/11/2019 22:10... Lexo detajet..

55,000 Euro 1+1 ne astir 1+1, 72m2, kati 4 dhe 5, planimetri e rregullt, me hipotek, buze rruge

1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1, 72m2, kati 4 dhe 5, planimetri e rregullt, me hipotek, buze rruge... 12/11/2019 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

55,000 Euro Shitet 1+1 ne astir prane rruges kryesore! Shitet apartament 1+1 ne astir! Apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tua

Shitet 1+1 Ne Astir Prane Rruges Kryesore!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir! apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. shitet me cmim... 12/11/2019 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne astir! Shitet apartament 1+1 ne astir! Apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tua

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir! apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. shitet me cmim... 12/11/2019 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

22,500 Euro Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 22,500 euro (i diskutueshem) Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes.
Shtepia ndodhet afe

Shtepi+truall Ne Shitje Thane, Lushnje 22,500 Euro (i Diskutueshem)

Zone Periferike | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin thane te lushnjes. shtepia ndodhet afer liqenit te thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne lushnje (e asfaltuar). rreth baneses ka nje kopesht me peme frutore (ne prodhim... 12/11/2019 22:10... Lexo detajet..

132,000 Euro Shitet apartament te Rr.Kavajes!  Apartamenti eshte ndertuar nga kompania Arlis Ndertim Shpk me punime mjaft cile

Shitet Apartament Te Rr.kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartamenti eshte ndertuar nga kompania arlis ndertim shpk me punime mjaft cilesore dhe planimetri te rregullt. apartamenti eshte me siperfaqe 115,7 m2, 2+1, ne katin e dyte me cmimin 132 000 euro. per me shume informacion na kontaktoni.... 12/11/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

140,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Ne myslym shyr 140 000 Euro  🏠Shitet Apartament 2+1
💶Cmimi:shyr 140 000 euro
📍Myslym shyr 🎯 Shi

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr 140 000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏠shitet apartament 2+1 💶cmimi:shyr 140 000 euro 📍myslym shyr 🎯 shitet apartament 2+1 ” apartamenti eshte ne katin e 4 nje pallati te ri. eshte mundesi e mire per investim. apartamenti ka koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe org... 12/11/2019 21:51... Lexo detajet..

80,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir! Shitet apartament 2+1+2 ne astir! Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me t

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne astir! apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne astir, me ndertime mjaft cilesore. ka nje siperfaqe 115 m2 dhe shitet me cmim 700 euro/m2. ndodhet ne katin e 4-te.apartamenti eshte ne proces hipotekimi. per m... 12/11/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

75,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir!! Apartamenti eshte:
• 2+1
• Ne total eshte 112 m2
• Ka nje korridor
•

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte: • 2+1 • ne total eshte 112 m2 • ka nje korridor • ka nje sallon bashke me guzhinen dhe nje ballkon • ka nje dhome gjumi me wc brenda • ka nje dhome gjumi te madhe tjeter apartamenti eshte ne katin e trete banim, ... 12/11/2019 21:51... Lexo detajet..

188,000 Euro Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m²,188.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion--durres,shes Vile 2 Kateshe,120 M²,188.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 12/11/2019 20:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

188,000 Euro

133,000 Euro Tirane, shes super apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 133 m² 133.000 Eur(SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Tirane, Shes Super Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 133 M² 133.000 Eur(square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi square 21 ,i firmes arlis. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 133 m². kati i 6 banimit, perbehe... 12/11/2019 19:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2. ... 12/11/2019 19:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

118,000 Euro Shitet apartament super Okazion ne zemer te kryeqytetit... Apartament super komod, me hapesire te konsiderueshme dhe kubature te rregullt.

Shitet Apartament Super Okazion Ne Zemer Te Kryeqytetit...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament super komod, me hapesire te konsiderueshme dhe kubature te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 8 nga 9 kate me ashensor. prane kafe mio ose ish kinema dajtit. ndertim i ri dhe cilesore. organizimi i apartamentit konsiton ne: -korr... 12/11/2019 19:38... Lexo detajet..

69,800 Euro  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen. Jordan Misja ne Tirane Shitet Ap.1+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane,me siperfaqe te brendshme 70 m2.A

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen. Jordan Misja Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet ap.1+1 ne rrugen jordan misja ne tirane,me siperfaqe te brendshme 70 m2.apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni dhe tualeti qe eshte me dritare.hyrja eshte ne nje pallat te ri dhe arreduar ... 12/11/2019 19:37... Lexo detajet..

40,000 Euro Super OAKAZION ne Fresk... Telefono per ta pare nga afer! Shitet apartament 1+1 ne rrugen Shefqet Kuka ne zonen e Freskut. Apartamenti ka

Super Oakazion Ne Fresk... Telefono Per Ta Pare Nga Afer!

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen shefqet kuka ne zonen e freskut. apartamenti ka kubature te rregullt dhe ka siperfaqe prej 70 m2. organizimi i apartamentit konsiston ne: - dhome gjumi matrimoniale -soxhorno me pamje piktoreske -korridor -ballko... 12/11/2019 19:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim