apartments in tirana afer vizion plusit for sale

 Online 153 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 21/09/2020 20:52... Lexo detajet..

70,000 Euro

70,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek porcelani (prane tv klan) super apartament i organizuar ne menyre perfekte . apartamenti eshte i investura. ka 2 dhoma gjumi me strukture mjaft te mire, dhome ndenje te madhe dhe 2 banjo. apartamenti ka orienti... 22/09/2020 00:57... Lexo detajet..

79,000 Euro

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 22/09/2020 08:47... Lexo detajet..

55,000 Euro

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë big market. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 20/09/2020 16:44... Lexo detajet..

30,000 Euro
Apartament per vetem 30000€ ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit Apartamenti ndodhet ne katin 9 ne nje pallat te ri me 11 kate. Objekti ka fasade

30,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
9
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 9 ne nje pallat te ri me 11 kate. objekti ka fasade te ventiluar, zeizolim, termoizolom. kompleksi eshte nje nga me te kerkuarit ne tirane per jetese dhe investim, shume afer qendres dhe institucioneve kryesore. ... 22/09/2020 08:53... Lexo detajet..

58,500 Euro
SUPER OFERTE! APARTAMENT 900€/M2 AFER BULEVARDIT TE RI Apartament ndodhet ne Rezidencen Marga, ndertim i ri, i pozicionuar ne afersi te

58,500 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartament ndodhet ne rezidencen marga, ndertim i ri, i pozicionuar ne afersi te bulevardit dhe rruges jordan misja. apartament 1+1, me sipërfaqe 65 m2, me orientim të dyanshëm veri-lindje dhe jug-lindje. organizohet; -1 sallon ndenje + kend gati... 22/09/2020 08:53... Lexo detajet..

56,000 Euro
APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN MANGALEM 21, ALI DEMI Apartament 1+1, me sipërfaqe 70.8 m2, me orientim nga Jugu dhe Perëndimi. Hyrj

56,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
9
Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 70.8 m2, me orientim nga jugu dhe perëndimi. hyrja në apartament realizohet nëpërmjet një korridori të vogël, ku në të majtë të tij ndodhet tualeti. zona e ditës ka sipërfaqe të bollshme, me dy dritare të ... 22/09/2020 08:53... Lexo detajet..

83,000 Euro SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN MANGALEM 21 Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja

83,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga veriu dhe lindja. hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku përballë ndodhet tualeti e më pas kalohet në ambientin e ditës me sipërfaqe të bollshme dhe formë të rregullt dr... 22/09/2020 08:53... Lexo detajet..

79,000 Euro Kristal Center (Komune) Shitet Apt 2+1 Pjeserisht i Mobiluar, Mundesi Perfekte | Ashensor | Parket  Tek Kristal Center (Komune) Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar, Nje Mun

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 22/09/2020 08:47... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane PRI14302 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit . 
• Informacion

85,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit . • informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 2 i nje pallati 6katesh • siperfaqja e apartamentit : 110 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifikate p... 22/09/2020 08:42... Lexo detajet..

180,000 Euro Shitet Vile 3 katshe afer TEG 🏘Shitet Vile 3 katshe ne periferi te Tiranes
📍Ne Ibe, prane qendres tregt

180,000 Euro

Zone Periferike | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
360 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏘shitet vile 3 katshe ne periferi te tiranes 📍ne ibe, prane qendres tregtare teg 📐sip ndertimi 360m² 📐sip toke 2000m² ✅me hipoteke 💶cmimi 180.000€ i diskutueshem 1️⃣kati 1 eshte garazhd dhe magazine 2️⃣kati 2 eshte... 22/09/2020 08:38... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi  ID: al12740 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

83,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 22/09/2020 08:37... Lexo detajet..

135,000 Euro Ap. 2+1 UNIK ( Komuna - Perballe KIKA 2 ) - Investuar 100% me Materiale nga ITALIA te import. Posacerisht [size=25][/size]Shitet Apartamenti Unik 2+1, 115m2 ( Komuna E Parisit - Perballe

135,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

[size=25][/size]shitet apartamenti unik 2+1, 115m2 ( komuna e parisit - perballe kika 2) - me planimetri dhe orientim perfekt) - e investuar deri ne detaje, me materiale te cilesise me te larte te importuara 100% nga italia ne shqiperi posacerisht pe... 22/09/2020 08:36... Lexo detajet..

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane (... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje ... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

74,000 Euro

Super Cmim ,apartament 1+1 Ne Shitje Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e bllokut ,ne rrugen sami frasheri .nje nga zonat elitare te qytetit te tiranes ,shum prane liqenit artificial . apa... (Premium 24.09.2020)

54,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame Zona/Rruga : Misto Mame, Besim Alla

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin

54,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Zona/rruga : misto mame, besim alla shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. me siperfaqe 90 m² ne pallat te ri, orientim lindje.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem ndenje, nje ballkon dhe 2 tualet... 22/09/2020 08:32... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Laprakë Shitet, Apartament 2+1 Laprakë, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në rrugën "

59,000 Euro

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet, apartament 2+1 laprakë, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën " dritan hoxha" apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, 1 ballkon,1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicionimi, pal... 22/09/2020 08:14... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE  DON BOSKO  ! Apartament ne shitje ne Don Bosko  75.000 Euro !!
Shitet apartament 2+1 +2 ne D

75,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartament ne shitje ne don bosko 75.000 euro !! shitet apartament 2+1 +2 ne don bosko. zona e don boskos njihet prej kohesh si nje zone e preferuar per banim pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. me rendesi j... 22/09/2020 08:12... Lexo detajet..

52,000 Euro Shitet 1+1 Shitet apartament 1+1me sip.71m2,kati 4 me ashensor pallat i ri.

Adresa:Astir

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1me sip.71m2,kati 4 me ashensor pallat i ri. adresa:astir cmimi:52000 euro(i diskutushem)... 22/09/2020 08:12... Lexo detajet..

190,000 Euro 🔴 Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në Green Coast Resort, Dhermi. Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në Green Coast Resort, D
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në green coast resort, dhermi. vila disponon një sipërfaqe prej 79 m2 ndertim, 7.8 m2 verandë, 107.1 m2 parcelë. organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, tualeti dhe ballkoni. ... 22/09/2020 07:47... Lexo detajet..

190,000 Euro Shitet apartament 2+1 me oborr në Green Coast Resort, Dhermi. Shitet apartament 2+1 në Green Coast Resort, Dhermi.
Apartamenti disponon një

190,000 Euro

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 në green coast resort, dhermi. apartamenti disponon një sipërfaqe prej 90.8 m2 ndertim dhe 108.8 m2 siperfaqe oborri. organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 1 tuale dhe veranda. green coast resort, një invest... 22/09/2020 07:47... Lexo detajet..

25,000 Euro Apartament 1+1, Vlorë Shitet hyrje në Vlorë, pranë stacionit të trenit, 1+1, pallat parafabrikat,

25,000 Euro

Zone Periferike | Vlore (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet hyrje në vlorë, pranë stacionit të trenit, 1+1, pallat parafabrikat, e pamobiluar, zonë mjaft popullore, kati i dytë.... 22/09/2020 07:01... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 72 m² 80.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti ndodhet ne rrugen Myslym Shyri ne katin e 2 me siperfaqe 72m2. Apart

80,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen myslym shyri ne katin e 2 me siperfaqe 72m2. apartamenti disponon 1 dhome gjumi, kuzhine e bollshme qe mund te kovertohet ne dhome gjumi, salloni i ndenjes, tualeti dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me t... 22/09/2020 05:39... Lexo detajet..

44,500 Euro Shitet,Apartament 1+1,Casa Italia,Future Home Real Estate(future16837) Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

44,500 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën afër casa italias. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 74.1m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i ... 22/09/2020 05:09... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim lindje ... (Premium 24.11.2020)

135,000 Euro

[size=25][/size]shitet apartamenti unik 2+1, 115m2 ( komuna e parisit - perballe kika 2) - me planimetri dhe orientim perfekt) - e investuar deri ne d... (Premium 18.12.2020)

53,320 Euro SUPER SUPER OKAZION PERBALL AMERIKAN 3 ...AP 2+1 ..!! SUPER SUPER OKAZION PERBALL AMERIKAN 3...!!!
Shitet apartament 2+1 me nje siper

53,320 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Super super okazion perball amerikan 3...!!! shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 86 m2 ne katin e 4 ....!! ne ndertim apartamenti ndodhet perball spitalit amerikan 3 ne nje kompleks te ri te sapofilluar nder komplekset me te bukur edhe me cileso... 22/09/2020 04:30... Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet,Garsoniere,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17554) Disponojmë Garsionere për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonë

35,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë garsionere për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 59m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 22/09/2020 03:04... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet super apartament 2+1+2 tek Porcelani (prane tv Klan) OKAZION Shitet super apartament 2+1+2 tek Porcelani (prane tv Klan)
Super apartament i

70,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek porcelani (prane tv klan) super apartament i organizuar ne menyre perfekte . apartamenti eshte i investura. ka 2 dhoma gjumi me strukture mjaft te mire, dhome ndenje te madhe dhe 2 banjo. apartamenti ka orienti... 22/09/2020 00:57... Lexo detajet..

32,500 Euro Shitet Apartamenti I mobiluar Okazion Shitet apartamenti ne Durres.
 Adresa Zona  Ilirija Plazh , kati 6 , pallat i n

32,500 Euro

Plepa | Durres (4.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartamenti ne durres. adresa zona ilirija plazh , kati 6 , pallat i ndertuar ne vitin 2011, me ashensor, me dy ballkone, siper 60 m2 , me hipoteke, ska pesuar asgje nga termeti mund te vini e ta verifikoni , e kompletuar me te gjitha gjer... 22/09/2020 00:50... Lexo detajet..

160,000 Euro

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor ... (Premium 31.12.2020)

54,500 Euro

Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nj... (Premium 31.12.2020)

56,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al17488 shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68.8 m2. • kati i 4. organizim... (Premium 07.03.2021)

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

80,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1 Me Hipoteke,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamen... (Premium 24.06.2021)

350,000 Euro

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2021)

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra) FUTURE HOME - Integrity
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizi... (Premium 27.09.2020)

300,000 Euro

⚜️okazion/ Super Duplex Ne Shitje⚜️

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
174.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxito... (Premium 04.10.2020)

80,295 Euro

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te Ri💥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

⚜️shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️ 🔅apartamenti ndodhet ne katin e shtate te kompleksit . 🔅ka nje siperfaqe total... (Premium 24.09.2020)

Mobilimi:Bosh

80,295 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga s... (Premium 25.09.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

85,000 Euro OKAZION Shitet apartament 2+1 tek kompleksi kontakt (21 dhjetori) sip 80 m2 cmimi 85000€  Shitet apartament 2+1 tek kompleksi kontakt i shtruar me parket i investuar me g

85,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi kontakt i shtruar me parket i investuar me gips tavaneve dhe hidrosaniraret dyert te gjitha te investuara privatisht jo nga firma siperfaqja totale 79,2 m2 kati 9 dhe i fundit me ashensor orjentimi jug - lin... 22/09/2020 00:37... Lexo detajet..

350,000 Euro Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke+ Godine 1 katshe

Godina ka 3 kate, cdo

350,000 Euro

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. mundesi shume e mire per zhvillim biznesi. me rruge deri tek dera. prona eshte e paisur me dok... 22/09/2020 00:32... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 € Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi p

60,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi pronën: • sipërfaqja e brendshme: 82 m2. • sipërfaqja e verandës: 12 m2. • kati i 7-të (jo i fundit). • orientim veri-lindje-perëndim. • në proces hi... 22/09/2020 00:01... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim