century 2+1 albania 

 Online 167 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 167 lexues | 10 njoftime ne pritje
118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

60,000 Euro
Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht! Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht per 60,000 €
Apartament ka n

Shitet Apartament 2+1 Prane Big Market Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane big market yzberisht per 60,000 € apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesi... 26/01/2020 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

55,000 Euro
Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 26/01/2020 21:07... Lexo detajet..

95,000 Euro
Shitet apartament sp 104 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2.
Adresa: Don bosco .Ti

Shitet Apartament Sp 104 M2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2. adresa: don bosco .tirane. cmimi 95.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 26/01/2020 21:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

75,000 Euro Pallati mesaplik,pran bar oslo Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe

Pallati Mesaplik,pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe guzhinen nga hodhi ose ta modifikosh ne 3+1,pran rruges kryesore teodor keko dhe vetem 50 nga stacioni urbanit tirana e re.momentalisht i leshuar me qera 350 lek, aparta... 26/01/2020 20:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

55,000 Euro OKAZION apartament 2+1 ne shitjr Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne Yzberisht ne Rrugen Jok

Okazion Apartament 2+1 Ne Shitjr

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne yzberisht ne rrugen joklin persi pran rruges 3 deshmoret. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. apart... 26/01/2020 20:47... Lexo detajet..

47,000 Euro Tirane shes apartament 1+1  Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i inves

Tirane Shes Apartament 1+1

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i investuar,shitet pjeserisht i mobiluar kati i 1, pallat ekzistues, rruga irfan tomini, afer pallatit me shigjeta, 50 metra nga rruga kryesore. tel:0697002266... 26/01/2020 20:30... Lexo detajet..

120,000 Euro apartament per shitje te komunace parisit 120.000€ me ashensor me certifikate pronesie, perball kika

Apartament Per Shitje Te Komunace Parisit 120.000€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me ashensor me certifikate pronesie, perball kika... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

48,000 Euro Okazion Okazion
Shitet shtepia ne Sarande,lagja nr1,rruga Skenderbe.Shtepia ka nje sipe

Okazion

Qender | Sarande (0.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion shitet shtepia ne sarande,lagja nr1,rruga skenderbe.shtepia ka nje siperfaqe 100 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi+2 banjo+sallon dhe kuzhine.shtepia perfshin dhe 22m2 ballkon +shkalle.ndodhet ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe,me pamje nga ... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

99,999 Euro Pran shkolles se Baletei shitet apartament 2+1+2+1 Shitet apartament te shkolla e Baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti

Pran Shkolles Se Baletei Shitet Apartament 2+1+2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti ka siperfaqe 97 m2 me certifikate pronesie, ndodhet ne katine 3-te pallat me ashensore, apartamenti ka nje organizim perfekt te dhomave , eshte i investuar totalish me p... 26/01/2020 20:23... Lexo detajet..

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

96,800 Euro Ne nje zone shum te qete shitet apartament 2+1+2. Shitet apartament 2+1+2 prane unazes te shkolla Harry Fultz, apartamenti ndodhet

Ne Nje Zone Shum Te Qete Shitet Apartament 2+1+2.

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2 prane unazes te shkolla harry fultz, apartamenti ndodhet te rruga panorama vetem 5 min larg zogut te zi, ndodhet ne katin e 5-te pallat me ashensore, ka pamje te lire dhe me diall gjat gjith dites, apartamenti ka siperfaqe 102... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

155,441 Euro Rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2. Te  kodra e Djellit rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2+1, apartamenti ndo

Rezidenca Kodra 1 Shitet Apartament 3+1+2.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te kodra e djellit rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2+1, apartamenti ndodhet ne katin e dyte pallat i ri dhe i mireadministruar, apartamenti ka siperfaqe 141.31 m2 me certifikate pronesie, dhe ka nje organizim perfekt te dhomave, ka pamje te ... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

55,000 Euro Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

46,999 Euro Rruga Xhanfize Keko shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Xhanfize Keko, apartamenti ndodhet ne katin e 4-

Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen xhanfize keko, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh pallat egzistues, apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe shitet i mobiluar 47,000 euro me certifikate pronesie, me punime cilesore, i shtruar me pa... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Super Apartament 1+1 tek Fusha e Ali Demit   Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fund

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne ali dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

5,500,000 Leke Shitet apartament 2+1, Ibë E Sipërme Apartament në shitje i rikonstruktuar, Ibë e Sipërme, 17km larg Tiranës. Ndo

Shitet Apartament 2+1, Ibë E Sipërme

Zone Periferike | Tirane (2.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament në shitje i rikonstruktuar, ibë e sipërme, 17km larg tiranës. ndodhet ne katin e parë të nje pallati dykatësh. apartamenti është me hipotekë dhe 30m larg rrugës interurbane tiranë-elbasan. zona është shumë e qetë dhe aparta... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,500,000 Leke

350,000 Euro Okazion afatshkurter  Vila eshte ne ndertim akoma ska perfunduar

Okazion Afatshkurter

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
286.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vila eshte ne ndertim akoma ska perfunduar... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

140,000 Euro Tirane, shes apartament 100m2 (Bulevardi Ri) Stacioni Trenit. Shitet apartament 2+1+2,apartamenti ofron cdo facilitet te mundshem,eshte i perb

Tirane, Shes Apartament 100m2 (bulevardi Ri) Stacioni Trenit.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2,apartamenti ofron cdo facilitet te mundshem,eshte i perbere nga dy dhoma gjumi te kompletuara dhe me hapesire te bollshme,ka dy tualete dhe dy ballkone te cilat kane pamje nga bulevardi i ri, ka nje mobilim bashkekohor,ndodhet... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

75,000 Euro Okazion! Shitet shtepi ne fshat Shitet shtepi 2kateshe ne Fitore -Novosele, Vlore. Shtepia eshte 312 metra katro

Okazion! Shitet Shtepi Ne Fshat

Zone Periferike | Vlore (124.45 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
312.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi 2kateshe ne fitore -novosele, vlore. shtepia eshte 312 metra katror. kati i 1 ka 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenjje, 1 tualet dhe verande te madhe. kati i 2 ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh, 1 tualet dhe verande. oborri i madh me kopsht r... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

25,000 Euro Shitet apartament 1+1 kati i pare  Shtet Apartament 1+1 me sip 64 m42 ne golem kati i pare ndertim i ri 
Punime ci

Shitet Apartament 1+1 Kati I Pare

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtet apartament 1+1 me sip 64 m42 ne golem kati i pare ndertim i ri punime ciolesore prane karburant e kelite cmimi fantastike vetem 25000 eur me certifikat per cdo informacion kontaktoni agjensi real estate tana cl 0692107238... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

50,000 Euro apartament ne shitjete kodra e diellit 50.000€ me certifikate pronesie

Apartament Ne Shitjete Kodra E Diellit 50.000€

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me certifikate pronesie... 26/01/2020 19:54... Lexo detajet..

41,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame.Apartamenti ndodhet 100m poshte Spitalit Ame

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame.apartamenti ndodhet 100m poshte spitalit amerikan 3.... 26/01/2020 19:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

73,000 Euro OKAZION 2+1+2 tek astiri 73.000€ Shitet apartament 2+1+2  108 m2 tek Astiri, apartamenti eshte pjeserishte e mobi

Okazion 2+1+2 Tek Astiri 73.000€

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 108 m2 tek astiri, apartamenti eshte pjeserishte e mobiluar. pallat i ri me ashensor kati i 7 jo i fundit. cmimi 73.000€... 26/01/2020 19:40... Lexo detajet..

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

70,000 Euro Shtepi ne shitje Shitet shtepi prane shkolles se bashkuar.
Apartament 2dhoma gjumi+kuzhine me an

Shtepi Ne Shitje

Tjeter zone | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet shtepi prane shkolles se bashkuar. apartament 2dhoma gjumi+kuzhine me aneks,ballkon i modelit te vjeter me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar.... 26/01/2020 19:24... Lexo detajet..

43,000 Euro NE KAMEZ SHITET APARTAMENTI 2+1 NE KAMEZ QENDER NE KATIN E TRETE TE PALLATIT PESEKATESH ME TULLA TE KUQE I CILI

Ne Kamez Shitet Apartamenti 2+1

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne kamez qender ne katin e trete te pallatit pesekatesh me tulla te kuqe i cili nuk pesoj as demtimin me te vogel nga termeti, shitet apartamenti 2+1+a+b+b totalisht i rikonstruktuar me instalime elektrike dhe hidraulike te kohes, me duralumin, me gr... 26/01/2020 19:23... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 76m2+30m2 verande ne Porcelan me hipoteke  Shitet apartament 2+1 76m2 + verande 30m2, ne Porcelan me hipoteke Apartamenti n

Shitet Apartament 2+1 76m2+30m2 Verande Ne Porcelan Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 76m2 + verande 30m2, ne porcelan me hipoteke apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim, te nje pallati ne zonen e porcelanit perballe me televizionin "klan". ka nje hapesire prej 76m2, te organizuar ne nje sallon,dy dhoma gju... 26/01/2020 19:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim