shtepi ne shitje ne shengjin lezhe 

 Online 31 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

59,000 Euro
 Ne Shtje Ap1+1 prane Hotel Diplomat 2 Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen Irfan Tomini prane Hotel Diplomat 2 si vendod

Ne Shtje Ap1+1 Prane Hotel Diplomat 2

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen irfan tomini prane hotel diplomat 2 si vendodhje shitet i kompletuar, punime cilesore dhe ne gjendje shume te mire • siperfaqe 61m2 + 10m2 te tjera shtese • kati 3 pallat ekzistues • 1 dhome gjumi •... 04/07/2020 02:30... Lexo detajet..

50,000 Euro
Super Ap 1+1 ne shitje prane me Tregun Elektrik Ne shitje Ne shitje Okazion Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Todi Shkurti pra

Super Ap 1+1 Ne Shitje Prane Me Tregun Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje ne shitje okazion apartament 1+1 ne shitje ne rrugen todi shkurti prane me te fillimi i tregut elektrik, sa mbaron rruga petro - nini. totalisht i rikonstruktuar nga e para me cdo gje te re. • siperfaqe 55m2 • kati 4 pall... 04/07/2020 02:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

93,000 Euro
Okazion: Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Madh (126 M2) ne shitje te Kristal center (Bosh) | Pallat i Ri & Planimetri Perfekte Apartament ne shitje ne Kristal center, Jepet bosh | Me nje planimetri shume te

Okazion: Apartament 2+1+2wc+ballkon I Madh (126 M2) Ne Shitje Te Kristal Center (bosh) | P

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallati eshte i ri me ashensor dhe cilesore ^^^^^eshte okazion me 750€ m2 i diskutueshem***********... 04/07/2020 01:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

200,000 Euro Tirane, shes Vile 5+1+BLK Kati 2, 300 m² 200.000 Euro Shitet , vile tek rruga e Laknasit. Banesa ka siperfaqe totale 300 m2 dhe 610 m2

Tirane, Shes Vile 5+1+blk Kati 2, 300 M² 200.000 Euro

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet , vile tek rruga e laknasit. banesa ka siperfaqe totale 300 m2 dhe 610 m2 truall. vila ka strukture 2 kateshe dhe eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 5 tualete, 1 ballkon, garazhi dhe oborri . vila disponon te gjitha orientimet. vendodhja e f... 04/07/2020 00:11... Lexo detajet..

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 115.000 Euro (medreseja) Shitet apartament tek "Medreseja". Informacion mbi apartamentin: • S

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 100 M² 115.000 Euro (medreseja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament tek "medreseja". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 100 m2 • kati i 6 banim • me hipotek . apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. cilësime të tjera... 04/07/2020 00:09... Lexo detajet..

352,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 146 m² (liqeni) Shitet apartament 3+1 në zonën e "Liqenit" tek kompleksi "Nobis

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 5, 146 M² (liqeni)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1 në zonën e "liqenit" tek kompleksi "nobis". apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një kompleksi me punime shumë cilësore. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 146 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ... 04/07/2020 00:09... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet,Vilë, Golem OPP16389
Vila ndodhet në Golem,Durrës tek Mare Resort. 
Informacione mbi vil

Shitet,vilë, Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16389 vila ndodhet në golem,durrës tek mare resort. informacione mbi vilën : • sipërfaqja e vilës 340m2. • strukuture 3-kateshe. • sipërfaqje trualli 500m2. • 4000m2 sipërfaqje fushe sportive. organizimi : • ambient ... 04/07/2020 00:08... Lexo detajet..

120,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 146 m² 120.000 Euro (gjon buzuku) Shitet, apartament 2+1, Selvia, rruga "Gjon Buzuku". Informacion mbi a

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 146 M² 120.000 Euro (gjon Buzuku)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 2+1, selvia, rruga "gjon buzuku". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 146 m2 • kati i 5 banim • pallat i ri ndërtuar në vitin 2010 • i mobiluar. apartamenti disponon: •ambient ndenjie •ambient ... 04/07/2020 00:08... Lexo detajet..

245,000 Euro Shitet, Vilë, Paskuqan OPP 10630
Shitet vilë në Paskuqan. Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka s

Shitet, Vilë, Paskuqan

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
351.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 04/07/2020 00:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

245,000 Euro

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

150,000 Euro Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 91 m² Shitet , vilë tek rruga "Thanas Ziko". Banesa ka sipërfaqe totale 91

Tirane, Shes Vile 3+1+a+blk Kati 2, 91 M²

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet , vilë tek rruga "thanas ziko". banesa ka sipërfaqe totale 91m2. vila ka strukturë 2 katëshe dhe është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie,1 ambient gatimi, 2 tualete, 1 ballkon dhe oborri. vila disponon të gjitha orientime... 04/07/2020 00:07... Lexo detajet..

125,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK  (Selvia) Shitet apartament 2+1 tek Selvia. 
Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një p

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek selvia. apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri 11 katësh me sipërfaqe 99 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi •2 tualete • 1 ballkon. detaje ... 04/07/2020 00:07... Lexo detajet..

130,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 100 m² 130.000 Euro (Selvia) Apartamenti ndodhet në Rrugën e Barrikadave. Informacione mbi apartamentin :

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 100 M² 130.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në rrugën e barrikadave. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 100m2. • kati 7. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. detaje të tjera : • orientimi j... 04/07/2020 00:06... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane, shes 2 Katshe Kati 2, 170 m² 80.000 Euro (berxulle) Shitet Vilë në Berxulle, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqje t

Tirane, Shes 2 Katshe Kati 2, 170 M² 80.000 Euro (berxulle)

Vore | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vilë në berxulle, tiranë. informacion mbi pronën: • sipërfaqje toke: 195 m2. • sipërfaqje njolle : 65 m2. • strukturë 2-katëshe. • orientim veri-jug-lindje-perëndim • me hipotekë organizimi:. vila disponon : ambient... 04/07/2020 00:06... Lexo detajet..

79,800 Euro Shitet, Apartament 3+1, Selitë, Tiranë OPP15893
Apartamenti ndodhet në zonën e Selitës.
Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 3+1, Selitë, Tiranë

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Opp15893 apartamenti ndodhet në zonën e selitës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja 140m2 • kati 7 banim organizmi : • ambient ndjenje • ambient gatimi • 3 dhoma • 1 tualet • 3 ballkone • detaje të tjera... 04/07/2020 00:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,800 Euro

45,000 Euro SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë, Fier, me një sipërfaqe 325 m², nga

Shitet ShtËpi 2 – KatËshe NË DrizË , Fier

Zone Periferike | Fier
4+1 Dhoma | Kuzhine
325.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtëpi 2 – katëshe në drizë, fier, me një sipërfaqe 325 m², nga të cilat 125 m² janë banesë dhe 200 m² janë truall. shtëpia ndodhet 100 metra larg rrugës kryesore . organizohet në mënyrë të tillë: 1 sallon , 1 kuzhinë , ... 03/07/2020 22:39... Lexo detajet..

3,000,000 Leke SHITET shtepi private 3+1 ne Elbasan. 30 milion leke. SHITET shtepi private 3+1 ne Lagjen Skenderbej , ne qytetin e Elbasanit.
Shtepi

Shitet Shtepi Private 3+1 Ne Elbasan. 30 Milion Leke.

Zone Periferike | Elbasan
3+1 Dhoma | Kuzhine
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private 3+1 ne lagjen skenderbej , ne qytetin e elbasanit. shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi , kuzhine me vete, sallon ndenjeje dhe nje tualet. siperfaqja e shtepise eshte 176 m2 . shtepia eshte nje kateshe dhe shitet e pa mo... 03/07/2020 22:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

3,000,000 Leke

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1 + 1 ballkon, i sapo ndertuar. Kodra e Diellit. Shitet apartament 1+1 + 1 ballkon , me siperfaqe 64 m2 ,ne katin e 3 ne pallat

Shitet Apartament 1+1 + 1 Ballkon, I Sapo Ndertuar. Kodra E Diellit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 + 1 ballkon , me siperfaqe 64 m2 ,ne katin e 3 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i pa perfunduar ende, ne varesi te deshires se klientit . zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone shume e zhvilluar dhe e si... 03/07/2020 22:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

58,000 Euro SHITET apartament 1+1 tek Spitali Gjerman. Shitet Apartament 1+1 ne katin e 4 , ne pallat egzistues . Apartamenti ka nje si

Shitet Apartament 1+1 Tek Spitali Gjerman.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne katin e 4 , ne pallat egzistues . apartamenti ka nje siperfaqe 60 m2 ,i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi me krevat dopio, nje tualet me dritare qe be... 03/07/2020 22:24... Lexo detajet..

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

89,280 Euro Shitet,Apartamenti 2+1,Kompleksi Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga komplekset me punime me cilesore ne q

Shitet,apartamenti 2+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga komplekset me punime me cilesore ne qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 7 • siperfaqja totale : 111.6 m2 . apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhomat e gjumit • 2 tua... 03/07/2020 22:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,280 Euro

83,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Apartament 1+1 (i bollshem) prane Kompleksit Kika Komuna e Parisit  Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri 11

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 (i Bollshem) Prane Kompleksit Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Komuna e parisit shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri 11 katesh ( i ndertuar ne vitet 2005 nga edil-al ), i pajisur me ashensor. apartamenti ka siperfaqe neto 73 m2, i organizuar ne nje sallon te bollshem + kuzhinen e ga... 03/07/2020 22:12... Lexo detajet..

38,500 Euro 1+1 (2 Luanet - FRESK) Super Cilesor (Pallat i Sapo Ndertuar) Dokumentacion i Rregullt | Sistem Hidroizolimi & Termoizolimi | Pamje Fantastike Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug - Veri

Q1584

Sip. Tota

1+1 (2 Luanet - Fresk) Super Cilesor (pallat I Sapo Ndertuar) Dokumentacion I Rregullt | S

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokumenta ... 03/07/2020 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

38,500 Euro

44,900 Euro OKAZION (670 €/m2) 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI (Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

Okazion (670 €/m2) 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji (concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 03/07/2020 22:09... Lexo detajet..

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

96,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Te Materniteti I Ri,brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... (Premium 04.07.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

66,000 Euro

☑️shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran ambasades amerikane ☑️ apartamenti eshte i p... (Premium 03.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al16568 apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. ... (Premium 07.03.2021)

65,800 Euro Shitet 2+1 (Rruga 5 Maji) - Pallat i Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket + Hipoteke Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 .- Ndertimi Eshte 90% Ne Perf

Shitet 2+1 (rruga 5 Maji) - Pallat I Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket +

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazhi rruga 5 maji * apartamenti dorezohet i perfunduar plotesisht me parket, suvatime lyerje, dy... 03/07/2020 22:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,800 Euro

89,000 Euro Tek Kodra e Diellit - Apt 2+1+2Ballkone (100 m2) Modern, Cilesor ne Cdo Detaj dhe Komforditet Absolut Shitet Apartament 2+1+2ballkone Tek Kodra E Diellit (Me Hipoteke Te Rregullt) Pa

Tek Kodra E Diellit - Apt 2+1+2ballkone (100 M2) Modern, Cilesor Ne Cdo Detaj Dhe Komfordi

Kodra e Diellit | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+2ballkone tek kodra e diellit (me hipoteke te rregullt) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesore | kondicioiner dhe cdo pajisje funksionale | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2127 te dhe... 03/07/2020 22:09... Lexo detajet..

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 03/07/2020 22:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim