Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd Tirane

Tek Rruga e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes dhe arredimit teper cilesor dhe modern. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si kompleksi me i mire i viteve te fundit, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen moderne dhe tejet bashkohore, per te patur nje jetese sa me cilesore. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e livingut, kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, nje dhome garderobe, dy tualete, si dhe dhe dy ballkone. Njekohesisht si pjese e cmimit perfshihet dhe garazhdi me siperfaqe 13 m/2. I gjithe ivenstimi i bere me arkitekt per arredimin e apartamentit i perket markave me te mira dhe tejkalon shifren e 55 mije euro-ve. Qe ne shikimin e pare dallohen lehte pjese te ketij investimi, duke filluar tek parketi i drurit, sistemi i ngrohjes dhe ftohjes me chiller, mobilimi me finese dhe tersisht prej druri cilesor, tualetet e pajisura me hidrosanitare te markave me te mira italiane, dhe elektroshtipiake pothuajse te paperdorura dhe te kushtueshme. Gjithcka qe ju duhet e gjeni ne kete apartament, vendodhja, cmimi, cilesia dhe mbi te gjitha komoditeti maksimal.

Njoftime te Ngjashme