''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!! Tirane

Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy Ashensor te Teknologjis me te fundit. Apartamenti eshte i orientuar Veri-Lindje dhe ka nje Planimetri shume te rregullt, ne ndertesen me punimet me cilesore te ndertuar ne Tirane keto vitet e fundit. Apartamenti eshte ne fazen e fundit te punimeve, cka te mundeson perzgjedhjen sipas klientit bleres dhe te gjitha punimet jane te mbuluara nga Firma ndertuese si Parketin, Dyer Cilesore, Dritare Triplex, Hidrosanitare me cilesore ne treg, si te gjitha instalimet Elektrike dhe me Sistemet e Nevojshme. Apartamenti ka nje Siperfaqe 125 m2 dhe eshte i Organizuar ne nje Sallon te Bollshem sebashku me Ambjentin e Gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome Gjumi Martimoniale me orientim nga lindja, 2 dhoma gjumi me hapsira te bollshme, 2 tualete me Hidrosantire me cilesore ne Treg, dhe nje Ballkon. Pallati eshte i vitit 2019 dhe eshte ne proces Hipotekimi por qe eshte 100% e Garantuar nga Firma Ndertuese. Mos e humbisni mundesi ti dhuroni Familjes tuaj kenaqesine te jetoni ne ndertesen me cilesore dhe me Standartin me te larte te Jeteses ne Tirane, ne nje zone fantastike me akses shume te favorshem ku jeni 5 min prane nga Liqeni Artificial, 5 min nga zona e Bllokut, shume prane Stadiumit Selman Stermasi.

Njoftime te Ngjashme