Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Tirane

Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome gjumi me e vogel me parket dhe 1 tualet i investuar kohet e fundit i cili eshte i pajisur ne dritare. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Lindja dhe pak ne Veri. Apartamenti shitet dhe i kompletuar ne vleren e 80000 euro ose i pamobiluar ne vleren e 75000 euro. Zona ne te cilen ndodhet prona ka akses te mbrekullueshem nga Pazari i Ri, Selvia, vetem 5 minuta larg Qendres. Prane ka cdo facilitet te mundshem si supermarkete, bare, farmaci, shkolla fillore, cerdhe etj.

Njoftime te Ngjashme