Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme Tirane

Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevardin Zhan Dark ne nje nga pallatet me te mire te zones me pamje fantastike nga bulevardi dhe lumi i Tiranes. Ambjenti shtrihet nje nje korridor ne hyrje e cila ndan sallonin goxha te madh me vetrate xhami dhe me nje ballkon me pamje fantastike, kuzhina eshte e vecuar dhe te ofron komoditetin per ta shfrytezuar sallonin vetem per ndjenje pa u prekur nga aromat e gatimit. Kemi 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe te rrahura nga djelli gjate pjeses me te madhe te dites. Dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet. Shtepia ka hapesire 112 m2. Disponon dokumenta te plota hipotekore. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta per familjaret dhe per femijet.

Njoftime te Ngjashme