Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfek Tirane

Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 1 tualet. Te gjitha punimet e apartamentit qe nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik dhe deri tek ndricimi led jane bere nga fillimi nga pronari. Mobilimi eshte modern, parketi eshte i cilesise se larte, pajisjet hidrosanitare dhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Pajisjet e tualetit jane in caso. Luksi i apartamentit dhe vendodhja e tij ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e ben te kerkueshem nga kushdo. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.

Njoftime te Ngjashme