ksamil shtepi per shitje  13958 Njoftime

 Online 228 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

100,000 Euro id:116224 - Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i ... (Premium 22.04.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri  OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

115,000 Euro Apartament i ri ne shitje Apartament signorile 118 m2 , Kati i 8, rruga Taulantia, perballe detit ne sheti

Apartament I Ri Ne Shitje

Currilat | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (16:13): Apartament signorile 118 m2 , kati i 8, rruga taulantia, perballe detit ne shetitoren e vollges. cmimi i trajtueshem....

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

100,000 Euro Shtepi ne Golem.Bregu i pare Shitet apartament ne Golem me siperfaqe banimi 110 metra katror plus 90 metra ka

Shtepi Ne Golem.bregu I Pare

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (16:13): Shitet apartament ne golem me siperfaqe banimi 110 metra katror plus 90 metra katror ballkone.apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumenta te rregullta ne bregun e pare te detit.e mobiluar dhe me oxhak ne katin e fundit te pallatit dhe me pamje nga de...

90,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne komplex turistik zona e plazhit te Malit Robit Ky apartament ndodhet midis pishave te nje komplexi turistik ne zonen e Malit Ro

Shitet Apartament 2+1 Ne Komplex Turistik Zona E Plazhit Te Malit Robit

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (16:13): Ky apartament ndodhet midis pishave te nje komplexi turistik ne zonen e malit robit. apartamenti eshte 110m2 dhe ndodhet ne nje godine te re te rrethuar me gjelberim. komplexi eshte i ruajtur 365 dite nga roje security dhe disponon vende parkimi te p...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament ne Durres. Shitet apartament ne Durres e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Siperfaqja 110 m

Shitet Apartament Ne Durres.

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (16:13): Shitet apartament ne durres e mobiluar ne menyre bashkekohore. siperfaqja 110 metra katror me nje cmim teper te arsyeshem,55.000 euro apartameti eshte me pamje nga deti,tek rrota e kuqe. per me shum info :069332828 ...

46,000 Euro She's shtepine 84 m me balkon lozhe ,perballe hotel adreatik 1 ,pa probleme me hipoteken . She's ose e ndroj me nje apartament 1+1 ne laprake ose unaze ose qytet stud

She's Shtepine 84 M Me Balkon Lozhe ,perballe Hotel Adreatik 1 ,pa Probleme Me Hipoteken .

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.04.2019 (16:13): She's ose e ndroj me nje apartament 1+1 ne laprake ose unaze ose qytet studenti .cmimi i shitjes 46mije euro .0682294095...

Mobilimi:Bosh

46,000 Euro

115,000 Euro Shitet apartament 2+1 mobiluar tek kopshti zologjik  Shitet super Apartament 2+1+2 banjo +1ballkon kati 2 me qertefikat pronesie 
Si

Shitet Apartament 2+1 Mobiluar Tek Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:45): Shitet super apartament 2+1+2 banjo +1ballkon kati 2 me qertefikat pronesie siperfaqja 107 m2 zona:kopshti zologjik rruga:bilal sina cmimi:1070/€ m2 cmimi total:115000/€ per me teper kontaktoni agjentin ales nr:0697603399 e-mail: info...

55,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Yzberisht  SHITET SUPER APARTMENT 2+1
Mundesi blerje dhe me kredi 
Apartamenti organizohe

Shitet Apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (15:45): Shitet super apartment 2+1 mundesi blerje dhe me kredi apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi sallon e guzhin te bollshme ballkon dhe banjo apartmenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ku qmimet dhe zhvillimi eshte ne rritje ...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

700,000 Euro Shitet,Vile,Farke Vila ndodhet në zonën e Liqenit të Farkës,një zonë e qetë dhe me ajër t

Shitet,vile,farke

Zone Periferike | Tirane (5.37 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
950.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:34): Vila ndodhet në zonën e liqenit të farkës,një zonë e qetë dhe me ajër të pastër,është 3 katëshe banim dhe disponon edhe një kat garazh.sipërfaqja totale është 950 m2 dhe ka një pamje relaksuese të liqenit të farkës.vila ka punime...

Mobilimi:Bosh

700,000 Euro

170,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit, një zonë e qetë dhe e preferuar

Shitet,apartament 3+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
224.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit, një zonë e qetë dhe e preferuar. objekti ndodhet ndodhet në katin e 8 banim të një pallati me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe të bollshme prej 224 m2 dhe organizim shumë të mirë të...

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 98 m² 87.000 Euro (Kodra e Diellit) Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit.Informacion mbi apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 98 M² 87.000 Euro (kodra E Diellit)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit.informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit : 98 m2 • me hipotekë • orientim jug-perëndim organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • ...

76,700 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi "Golden Park" Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi "golden Park"

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ...

Mobilimi:Bosh

76,700 Euro

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1,Yzberisht Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Ndodhet në katin e

Shitet Apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. ndodhet në katin e 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 93 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. apartamenti disponon: •salloni ndenjes...

63,800 Euro 1+1 per 63'800 € ne nje kompleks super cilesor prane Bulevardit te ri! Shitet apartament 1+1 me planimetri shume te rregullt per 63'800 euro !

1+1 Per 63'800 € Ne Nje Kompleks Super Cilesor Prane Bulevardit Te Ri!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (15:34): Shitet apartament 1+1 me planimetri shume te rregullt per 63'800 euro ! apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane unazes dhe bulevardit te ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi.objekti ka perdorur teknologji te larte,...

Mobilimi:Bosh

63,800 Euro

62,000 Euro Apartament 1+1 për shitje Kodra e Diellit, 73 m2, 62000 Euro. Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi apartament

Apartament 1+1 Për Shitje Kodra E Diellit, 73 M2, 62000 Euro.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit : 73 m2 • orientim: lindje • i invesuar • i shtruar me parket • kubaturë e rregullt. organizimi:...

59,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi "Golden Park" Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi "golden Park"

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

45,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kompleksi Golden Park Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek Kompleksi Golden P

Shitet,apartament 1+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (15:34): Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3.pallati perbehet nga dy ashensor.shkallet e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.hapsirat e perbashketa...

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

150,000 Euro Shitet shtepi dupleks 2+1 te Shkembi Kavajes  Shitet Ap 2+1, dupleks me dy banjo dhe verande ne total 110 m2. 
Totalisht I mo

Shitet Shtepi Dupleks 2+1 Te Shkembi Kavajes

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (15:20): Shitet ap 2+1, dupleks me dy banjo dhe verande ne total 110 m2. totalisht i mobiluar. ka panel djellor, depozite ekstra per uje, stabilizus energjie, oxhak me dru, kondicioner qendror tavani sic i kan hotelet. me pamje nga deti dhe shkembi kavaj...

110,000 Euro SHITET DUPLEX 3+1+1 TEK LIQENI I THATE Shitet duplex te liqeni i thate . Ndricimi natyral gjate dites ju jep mundesine

Shitet Duplex 3+1+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:08): Shitet duplex te liqeni i thate . ndricimi natyral gjate dites ju jep mundesine te shijoni qetesine dhe relaksin e nje nga zonave me te kerkuara te tiranes. i orientuar ne jug perendim duplexi organizohet ne menyre perfekte ne katin e tij te pare nga...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

350,000 Euro Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 129 m² 350000 Euro (Stadiumi Dinamo) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Stadiumit Dinamo. Informacion mbi apa

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 129 M² 350000 Euro (stadiumi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (15:08): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e stadiumit dinamo. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit 129 m2 •dokumentacioni: me hipoteke • orientimi: jug apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • sallon...

270,000 Euro Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 1 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Rezidences Kodra e Diellit 1. Informa

Apartament 3+1 Rezidenca Kodra E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (15:08): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e rezidences kodra e diellit 1. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 papafingo • siperfaqa e apartamentit 142 m2 • verande 100 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit ...

255,500 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK AMBASADOR 3 Shitet | Apartament 3+1, 146 m2, 1750 euro/m2 tek Ambasador 3! Apartamenti i pam

Shitet Apartament 3+1 Tek Ambasador 3

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:08): Shitet | apartament 3+1, 146 m2, 1750 euro/m2 tek ambasador 3! apartamenti i pamobiluar ndohet ne pallat te ri. apartamenti ndodhet ne qender prane stadiumit qemal stafa, ne nje nga zonat me premium te tiranes. eshte i organizuar ne: 1 dhome ndenje, ...

Mobilimi:Bosh

255,500 Euro

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 në pallatin me cilësor të Tiranës !!! Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartame

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Në Pallatin Me Cilësor Të Tiranës !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:08): Stadiumi dinamo në zonën më të preferuar të tiranës, shitet super apartament 3+1+2 tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor të teknologjis më të fundit. apartamenti është i orientuar veri-li...

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

170,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 92 m² 170.000 Euro (Vasil Shanto) Apartamenti ndodhet në zonën e Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: •

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 92 M² 170.000 Euro (vasil Shanto)

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (15:08): Apartamenti ndodhet në zonën e vasil shanto. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqa e apartamentit : 92 m2 • dokumentacioni: me hipotekë apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 3 dhoma gjumi • tualeti • ballkon...

161,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 140 m² 161.000 Euro (Sheshi Avni Rustemi) Shitet apartament 3+1 tek Sheshi "Avni Rustemi". Apartamenti ndodhet n

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 2, 140 M² 161.000 Euro (sheshi Avni Rustemi)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.55 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (15:08): Shitet apartament 3+1 tek sheshi "avni rustemi". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 140 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete d...

150,000 Euro 2+1 me hipoteke te liqeni artificial apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. e

2+1 Me Hipoteke Te Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (15:08): Apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. eshte totalisht i investuar dhe ka pamje te lire. perbeht nga 1 ambient i perbashket ndenje gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ka orientim lindje-jug. me hipote...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim