shitet apartament 2 1 tek rruga e kavajes 

 Online 228 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 228 lexues | 20 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 19.11.2019)

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

140,000 Euro
Tek Rruga Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1+Garazhd Ne rrugen Mihal Grameno shitet super apartament 2+1+garazhd me mobilim shume te

Tek Rruga Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1+garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rrugen mihal grameno shitet super apartament 2+1+garazhd me mobilim shume te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te prefshire dhe me dalj... 19/10/2019 18:48... Lexo detajet..

188,000 Euro
Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m²,188.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion--durres,shes Vile 2 Kateshe,120 M²,188.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 19/10/2019 18:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

188,000 Euro

93,000 Euro
Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 m²,93.000 Euro (Turdiu Rezidence) Apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni I bollshem+gatim, 3 dhoma gj

Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 M²,93.000 Euro (turdiu Rezidence)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit,orientimi eshte jug-perendimi. lehtesisht e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore ... 19/10/2019 18:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

135,000 Euro Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane,super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 19/10/2019 18:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

76,000 Euro Tirane,shes Apartament me hipoteke,1+1,Kati 9,81 m²,76.000 Eur(Kompleksi Kontakt) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,1+1,kati 9,81 M²,76.000 Eur(kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, kati 9 i banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banjo. shitet e pamobiluar, kondicioner, gr... 19/10/2019 18:15... Lexo detajet..

115,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 154 m² 115.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 154 m2 I organizuar ne : 3

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 6, 154 M² 115.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
154.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 154 m2 i organizuar ne : 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno e bollshme,gatim me vete , 2 tualete dhe 2 ballkone. ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte ne cdo ane,punime cilesore si : sistem kapo... 19/10/2019 18:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 19/10/2019 18:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rre... 19/10/2019 18:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

87,000 Euro Mundesi: 1+1+Bllk, i Sapo Investuar (71 m2) tek Rr. e Elbasanit | Pallat i Ri | Ashensor | Parket Mundesi: Shitet Apartament i Sapo Investuar 1+1+Ballkon (71 m2) perball Filologj

Mundesi: 1+1+bllk, I Sapo Investuar (71 M2) Tek Rr. E Elbasanit | Pallat I Ri | Ashensor |

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio xham | i... 19/10/2019 17:47... Lexo detajet..

61,000 Euro

1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rrethuar pallati me... (Premium 31.12.2019)

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

49,500 Euro Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) Shk. Baletit (Qender) Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) Shk. Baletit (Qender) | Parkim ne Zone | Ndrici

Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksionale q1368 me hipoteke sip totale 58 m2 neto sip. e certifikuar 58 m2 kati 5 katet e pa... 19/10/2019 17:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

87,000 Euro Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 19/10/2019 17:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

94,000 Euro Shitet duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me s

Shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 94.000 euro. ... 19/10/2019 17:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

58,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tirane, kati i 5, 65 m2, 58000 Euro. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane, Kati I 5, 65 M2, 58000 Euro.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim •me ashensor • siperfaqja e apartamentit: 65 m2 • me certifikate pronesie. •orientimi: perendim • organizimi: apartamenti dispo... 19/10/2019 17:41... Lexo detajet..

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Zoologjiku) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(zoologjiku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje... 19/10/2019 17:41... Lexo detajet..

170,000 Euro OKAZION: *2+1+2WC+ 2BALLKONE – apart. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETI PERFEKTE (~1400 Eu. m2) Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

Okazion: *2+1+2wc+ 2ballkone – Apart. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Pano

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 19/10/2019 17:40... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet, Apartament 1+1 Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit • Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1 Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 19/10/2019 17:28... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kati i 6, Kodra e Diellit, 76 m2, 70.000 Euro Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. • Informac

Shitet, Apartament 1+1, Kati I 6, Kodra E Diellit, 76 M2, 70.000 Euro Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • buzë rruge • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit: 76 m2 • me certifikatë pronësie. • organizimi: apartamenti ... 19/10/2019 17:27... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane, 110 m2, 100000 Euro. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit, prane Kristal Cen

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, 110 M2, 100000 Euro.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, prane kristal center.informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 110m2 • me çertifikate pronesie.apartamenti disponon: • salloni n... 19/10/2019 17:27... Lexo detajet..

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

107,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 18.12.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

66,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kati i 2, Komuna e Parisit, 77 m2, 66.000 Euro, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi a

Shitet, Apartament 1+1, Kati I 2, Komuna E Parisit, 77 M2, 66.000 Euro, Tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 banim • siperfaqa e apartamentit: 77 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti • ballkon... 19/10/2019 17:22... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 3, Liqeni i Thate, 97 m2, 95.000 Euro, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 3, Liqeni I Thate, 97 M2, 95.000 Euro, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit te thate • informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 97 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 2... 19/10/2019 17:19... Lexo detajet..

62,000 Euro Apartament 1+1, per shitje, Kodra e Diellit, 73 m2, 62.000 Euro. Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 1+1, Per Shitje, Kodra E Diellit, 73 M2, 62.000 Euro.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 3 • siperfaqa e apartamentit : 73 m2 • orientim: lindje • i invesuar • i shtruar me parket • kubature e rregullt. organizimi: • sa... 19/10/2019 17:19... Lexo detajet..

94,000 Euro Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tirane. Cmimi 94.000 Euro. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacio

Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tirane. Cmimi 94.000 Euro.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen rezidenca kodra e diellit 2. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • siperfaqa e apartamentit totale 105.7 m2 • organizimi: i ndare ne dy kate: kati i pare: 45.17 m2 disponon: • salloni ndenjes ... 19/10/2019 17:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

105,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, prane shkolles "asim vokshi". informacion mbi apartamentin: • kati 9 • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

144,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 4, Stadiumi Dinamo, 80 m2, 144.000 Euro, Tirane. Disponojme apartament ne nje zone e preferuar dhe qete, prane Stadiumit Dinamo.

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 4, Stadiumi Dinamo, 80 M2, 144.000 Euro, Tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme apartament ne nje zone e preferuar dhe qete, prane stadiumit dinamo. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje kompleksi 10 katesh, me ndertim shume cilesor ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte mjaft i investuar. apartamenti ka... 19/10/2019 17:18... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kati i 2, Kodra e Diellit, 60.000 Euro, 73 m2, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Kati I 2, Kodra E Diellit, 60.000 Euro, 73 M2, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit: 73 m2 • organizimi: apartamenti disponon: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 1 dhome gjumi • 1 t... 19/10/2019 17:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

87,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 4, Kodra e Diellit, Tirane, 110 m2, 87.500 Euro. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen Kodra e Diellit • Informacion mbi apa

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 4, Kodra E Diellit, Tirane, 110 M2, 87.500 Euro.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 19/10/2019 17:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim